BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Një viktimë në 24 orët e fundit, ja sa infektime janë regjistruar

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën
x
BREAKING NEWS

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh çmimin marramendës që kushton: 15 mijë dollarë vetëm në një orë për të udhëtuar. Lëviz me flatra...

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur mëshirë/ Arrestohet djali i humoristit të njohur shqiptar. Zbardhet ngjarja

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur
x
BREAKING NEWS

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon ambasadorja Yuri Kim dhe jep mesazhin e fortë

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon
x
BREAKING NEWS

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do të përballen me reshje masive dhe rrufe gjatë fundjavës. Ja kur pritet më e keqja

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm, ndërron jetë drejtori i këtij gjimnazi në Shqipëri (EMRI)

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm,
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët për të nisur protestat pas 11 dhjetorit, tubime para Kryeministrisë dhe selisë së PD

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët
x
BREAKING NEWS

Berishës i vijnë sinjale të këqija, prokuroria në presion nga amerikanët për arrestimin e tij, dyshi i ambasadës vizitë blic në selinë e PD

Berishës i vijnë sinjale të këqija, prokuroria në
x

Politike

Trekëndëshi i Bermudës, analisti i njohur përkrah deklaratat e Bashës: Po thotë gjëra të duhura, por në vendin e gabuar

Trekëndëshi i Bermudës, analisti i njohur përkrah deklaratat

Analisti Endri Kajsiu në një lidhje me skype për emisionin Open, tha se kryedemokrati Lulzim Basha tha sot në kuvend gjërat e duhura, por në vendin e gabuar.

Kajsiu thekson se nuk mund të përdoret parlamenti për të treguar orientimet e partisë, por për të komentuar mbi temat dhe problematikat.

“Basha po thotë gjërat e duhur në vendin e gabuar. Nuk mund ta përdorësh parlamentin për problemet e PD. Përdor parlamentin për të orientuar partinë. Kuptuam që nuk është aleancë me LSI, por këto nuk bëhen në parlament, bëhen në kongres në anëtarësi. Po i thotë në mënyrë të gabuar”, tha ai.