BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x
BREAKING NEWS

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga drejtimi i PD, akuzon dyshen Meta-Berisha si skenaristë dhe regjisorë të foltores antiamerikane

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga
x
BREAKING NEWS

Drafti/ SHBA zgjeron gamën e zyrtarëve që mund të shpallen “non grata”, nga politikanët trafikantë, tek ata që ushtrojnë presion ndaj drejtësisë

Drafti/ SHBA zgjeron gamën e zyrtarëve që mund të shpallen
x
BREAKING NEWS

Muharrem Xhafa: Ja çfarë di unë për lidhjet e Berishës me komunizmin, nga emërimi sekretar partie, tek aleanca me Ramizin

Muharrem Xhafa: Ja çfarë di unë për lidhjet e
x

Politike

Tritan Shehu shpërthen i revoltuar në Kuvend dhe pyet publikisht Ramēn për çështjen e nxehtë, kryeministri i jep përgjigjen që nuk e priste: Po të jetë për mua…

Tritan Shehu shpërthen i revoltuar në Kuvend dhe pyet publikisht

Deputetët demokratë ko testuan sot në Kuvend për reduktimin e kohës pë të folur, nisur edhe nga pandemia e koronavirusit

 Deputeti i PD, Tritan Shehu iu drejtua i revoltuar kryeministrit Rama.

Tritan Shehu: Ju e para duhet të kërkoni vendosjen e rregullave. Ky është Kuvendi i deputetëve sovranë. Të vendoset ajo e drejtë e panegociueshme. Jo vetëm për ne. E kam edhe për kolegët e majtë. Ju duhet të bëni thirrje që deputetët të jenë sa më aktivë. Si mund të jenë. A ka mundësi? Ç’ka përveç fjalës? Kjo është demokracia? Ka Shqipëria gjendje të jashtëzakonshme? Dua ta di. Ja ku është kryeministri…Ma thuaj! Ju personalisht, jam i bindur se ju e kërkoni këtë gjë.

Rama: Për mua duhet të flisni pa limit. Sa më shumë të flisni ju aq më mirë është për mua. Po të them po të jetë për mua…

Më të lexuarat