BREAKING NEWS

“Braktisi” Berishën, Agron Duka zbulon pse do të garojë i vetëm në zgjedhje

“Braktisi” Berishën, Agron Duka zbulon pse do të
x
BREAKING NEWS

Rritja e pëlqyeshmërisë për Alibeaj, pedagogia: Ty nuk mundet të të duket Edi Rama një njeri...

Rritja e pëlqyeshmërisë për Alibeaj, pedagogia: Ty nuk
x
BREAKING NEWS

U raportua për atentat, policia zbulon si qëndron e vërteta: Çfarë ndodhi në aksin Tiranë-Lezhë

U raportua për atentat, policia zbulon si qëndron e vërteta:
x
BREAKING NEWS

KQZ kërkon gjobitjen e tre kryebashkiakëve dhe disa zyrtarëve të tjerë (EMRAT)

KQZ kërkon gjobitjen e tre kryebashkiakëve dhe disa zyrtarëve
x
BREAKING NEWS

Aksident me vdekje/ Bie nga skela 53-vjeçari, dalin detajet e para

Aksident  me vdekje/ Bie nga skela 53-vjeçari, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Deputetja e PS ka 'dy fjalë' për patronazhistët

Deputetja e PS ka 'dy fjalë' për patronazhistët
x
BREAKING NEWS

Tronditet Lezha/ Të shtëna me armë zjarri, zbardhen dyshimet e para

Tronditet Lezha/ Të shtëna me armë zjarri, zbardhen dyshimet e
x
BREAKING NEWS

Berisha prezanton kandidatin për zgjedhjet e 14 majit dhe thumbon qeverinë: Kjo qeveri në 8 vite mori borxh 5 miliardë euro

Berisha prezanton kandidatin për zgjedhjet e 14 majit dhe thumbon
x

Politike

"Truprojat e poshtëruan", reagimi i fortë i Baton Haxhiut: Fituesi më i madh ishte Sali Berisha

"Truprojat e poshtëruan", reagimi i fortë i Baton Haxhiut:

Baton Haxhiu thotë se Sali Berisha pas goditjes që mori në protestë, ka dalë më i fituari ditën e djeshme, pasi i mori vëmendjen Samitit të BE dhe Ballkanit Perëndimor. 

Haxhiu bëri fajtorë truprojat e Berishës, që nuk reaguan në kohë për ta mbrojtur. 

"Fituesi më i madh i sotëm është Sali Berisha. Nga kjo ngjarje, nga ky emision, nga interpretimet, nga imazhet, të gjithë ekranet në dysh, e bëjnë Berishën fitues, në ditën kur liderët europianë kanë qenë në Tiranë.

Mënyra si trajtojmë një ngjarje e kthejme në krim politik.

Kjo është pakujdesi e gjithë trupës së badigardëve të Berishës.

Një lider politik, krijon armiq dhe kundërshtar, individë që e rrezikojnë. Si është e mundur që truprojat nuk i kanë parasysh këto gjëra? Të poshtërojnë Shqipërinë dhe veten", deklaroi Haxhiu në Opinion.