Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar
x

Politike

“Turp, skandal, papërgjegjshmëri”, Lefter Maliqi nuk përmbahet ndaj Ramës

“Turp, skandal, papërgjegjshmëri”, Lefter Maliqi nuk

Deputeti Lefter Maliqi shprehet se pas një viti nga tërmetet që tronditën Shqiprin kanë ngelur vetëm lotët e krokodilit.

Sipas tij nga qeveria, deri më tani nuk është marrë asnjë masë dhe nuk është vënë drejtësi.

“1 vit nga dy Termetet pothuaj te Qershorit dhe Nendorit dhe vetem aktrimi.Lotet e krokodilit ne Parlament kane ngel ne memorien e shqiptareve dhe veprimet e deputeteve e ministrave duke puthur pleq e plaka,femije dhe me perparese e garuzhde dhe me qese ne duar.Turp,skandal,papergjegjshmeri.Drejtesi per viktimat ska,ndertime e ndihma shume te pakta,kudo zhgenjim dhe mashtrim.Aktrimi ,zhgenjimi,mashtrimi vazhdon dhe me pandemine.Koha ta largojme Rilindjen e krimit,korrupsionit,cpopullimit,mashtrimit ,droges,si e keqja me e madhe per Shqiptaret”, shprehet Lefter Maliqi.

Më të lexuarat