BREAKING NEWS

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i përgjigjet Sali Berishës

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i
x

Politike

“Turp të vijë! Po përdor viktimat e tërmetit për të...”, Vasili përplaset aktivistin e njohur, Kalaja i kthehet: Je manarja e Ramës, ke marrë kredi te Veliaj!

“Turp të vijë! Po përdor viktimat e tërmetit për

Aktivisti Aulon Kalaja dhe aktori Laert Vasili kanë debatuar ashpër në emisioni “360 Gradë", ku ishin të ftuar për të folur për situatën pasz tërmetit dhe se kush duhet të mbajë përgjegjësi.

Aulon Kalaja: Kthehu me këmbë në tokë, ky ka fut kasetën. Po na ha kohën kot.

Laert Vasili: Më patë mua të kundërshtoj në daljen e përgjegjësive?

Aulon Kalaja: A po jeton këtu? Ç'lidhje ka 51? Ki respekt për viktimat.

Laert Vasili: Aulon është kriminale kjo që po bën. Po përdor fatkqesinë e tyre për të sulmuar një qeveri. Turp të të vijë!

Aulon Kalaja: Ti je manarja e Kryeministrit, ke marrë kredi të kryeministri.Ta nxjerr letrën që ke marrë kredi te Erion Veliaj. Bëj ndonjë punë. Të dëgjojmë budalliqet që flet ti.