BREAKING NEWS

Publikohet përditësimi më i fundit i Ministrisë së Shëndetësisë, zbardhet shifra: Ja sa të infektuar me koronavirus u shënuan ditën e sotme

Publikohet përditësimi më i fundit i Ministrisë së
x

Politike

U hetua nga Prokuroria, KQZ merr vendimin për mandatin e Zef Hilës

U hetua nga Prokuroria, KQZ merr vendimin për mandatin e Zef Hilës

Bëhet me dije se KQZ ka konfirmuar mandatin e Zef Hilës pas verifikimeve të prokurorisë.

“Duke qenë se prokuroria e përgjithshme pasi ka kryer verifiklimet e nevojshme brenda vendit, referon se zoti Hila nuk është deklaruar fajtor për veprat penale dhe nuk ka indicie për dënim jashtë territorit të Shqipërisë”, u shpreh Merkaj.