BREAKING NEWS

Përballja me Covid-19, ministrja Manastirliu jep lajmin entuziast nga Vlora

Përballja me Covid-19, ministrja Manastirliu jep lajmin entuziast nga Vlora
x

Politike

U përhap me shpejtësi lajmi se drejtori i spitalit të Kavajës dha dorëheqjen, reagon Manastirliu

U përhap me shpejtësi lajmi se drejtori i spitalit të

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu ka reaguar pas lajmit të dorëheqjes së drejtorit të spitalit të Kavajës, Përparim Daiu.

“Fake neës i fundit është dorëheqja e drejtorit të Kavajës i cili nuk është dorëhequr, por përkundrazi vijon punën dhe kjo si bën mirë punës.

Më shqetëson së është lidhur me disa po themi artikulime politike të opozitës për spitalin e Kavajës.

Kjo krijon konfuzion. Drejtori i Kavajës është në krye të detyrës, duke bërë detyren, duke u marrë me të gjitha punët në spitalin e Kavajes për t’i shërbyer qytetarëve të Kavajës si ccdo ditë edhe këtë ditë.

Ka dalë një lajm i cili është i pavërtetë”, tha Manastirliu.

 

Më të lexuarat