BREAKING NEWS

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet 'dhëmbë për dhëmbë' Sali Berishës pas akuzave të rënda që bëri nga Fieri: Kjo gjë nuk do të ndodhë kurrë!

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet
x
BREAKING NEWS

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat e rënda dhe plas paralajmërimin ‘bombë’ për politikanët shqiptarë: Janë kapur në krimin e...

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi
x
BREAKING NEWS

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet korruptive të Sali Berishës, zbardhen informacionet nga takimet

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe funksionarësh në nivele të larta, në listë edhe Berisha

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe
x

Rajoni

U përplas me policinë, përfundon në pranga këshilltari i presidentit të Malit të Zi

U përplas me policinë, përfundon në pranga këshilltari

Këshilltari i Presidentit të Malit të Zi, Veselin Veljoviç është shoqëruar në komisariat.  Kjo u konfirmua nga zëvendëskryeministri Dritan Abazovic.

Duhet të kujtojmë se Zëvendëskryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviç, publikoi më parë një video që tregon sulmin e deputetëve të DPS-së ndaj policisë, të udhëhequr nga këshilltari i Milo Gjukanoviç, Veselin Veljoviç, ish -drejtor i Drejtorisë së Policisë.

‘Shihni se si Veselin Veljoviç, këshilltar i Presidentit të shtetit dhe një grup deputetësh të DPS, fillojnë sulmin ndaj policisë malazeze mëngjesin e sotëm. Unë mendoj se gjithçka është e qartë për të gjithë tani! Ne apelojmë për paqe dhe ulje të tensioneve.’ shkroi Dritan Abazoviç.