BREAKING NEWS

Primaret në PD, Julian Deda e zbulon: Ja arsyeja kryesore pse vendosa të futem në garë

Primaret në PD, Julian Deda e zbulon: Ja arsyeja kryesore pse vendosa
x
BREAKING NEWS

Vrasja te ‘Kodra e Diellit’, gazetari zbardh detaje të reja: Autori shkoi pak ditë para për të studiuar vendin ku do ekzekutonte Briken Sanajn, u gjobit edhe nga policia, por...

Vrasja te ‘Kodra e Diellit’, gazetari zbardh detaje të reja:
x
BREAKING NEWS

Kremlini merr vendimin drastik, ‘burgos’ brenda Rusisë bashkëpunëtorët e Putinit, zbardhet arsyeja e fortë

Kremlini merr vendimin drastik, ‘burgos’ brenda Rusisë
x
BREAKING NEWS

“Për herë të parë kemi një komunikim...”/ Gazetarja zbardh detaje nga takimi në Bruksel mes deputetëve të Shqipërisë dhe atyre të PE

“Për herë të parë kemi një komunikim...”/
x
BREAKING NEWS

“Dy plumba në gjoks, një në kokë”, del autopsia e gruas shtatzënë që u vra nga burri para maternitetit

“Dy plumba në gjoks, një në kokë”, del autopsia
x
BREAKING NEWS

Samiti i BE-së dhe Ballkani Perëndimor, Vuçiç merr vendimin e fundit drastik: Askush në Tiranë!

Samiti i BE-së dhe Ballkani Perëndimor, Vuçiç merr
x
BREAKING NEWS

Samiti i 6 dhjetorit/ Berisha hedh akuza të rënda ndaj Ramës: Është përfaqësuesi më i zi i mafies shqiptare, do u tregojmë liderëve europianë se...

Samiti i 6 dhjetorit/ Berisha hedh akuza të rënda ndaj Ramës:
x
BREAKING NEWS

Rrëqeth dëshmitarja e viktimës 35-vjeçare: Doli nga spitali për të blerë bukë dhe...

Rrëqeth dëshmitarja e viktimës 35-vjeçare: Doli nga
x

Politike

U shoqërua me debate të forta/ Reagon Biberaj pas përfundimit të mbledhjes së Këshillit Kombëtar: Ja si mund ta rrëzojmë qeverinë e Edi Ramës

U shoqërua me debate të forta/ Reagon Biberaj pas përfundimit

Aleksandër Biberaj ka folur pas mbledhjes së Këshillit Kombëtar të PD. Ai për mikrofonin e Faxnews ka ripërsëritur se i qëndron mendimit se aksioni politik është sfida dhe objektivi kryesor i PD.

“Ka vend për përmiresim duhet të përqëndrohemi te aksioni politik për përmbysjen e kësaj qeverie, shkuarjen ne qeverie teknike. Demonstrata, protesta, greva dhe cdo forne demokratike, për arritjen e qellimit, mbrojtjen e interesit kombëtar. Vetëm në protesta, PD ka patjetër reforma të demokratizimit, por aksioni politik mendoj është objektivi dhe sfida kryesore”– tha Biberaj.

 

Më të lexuarat