BREAKING NEWS

Paralajmërimi i bujshëm i John Bolton: Ju tregoj si do të ndikojë roli i Joe Biden në bisedimet Kosovë – Serbi (VIDEO)

Paralajmërimi i bujshëm i John Bolton: Ju tregoj si do të
x

Politike

U takuan në selinë blu, kryekomunari i Mitrovicës merr në mbrojtje Bashën: E kemi nip...

U takuan në selinë blu, kryekomunari i Mitrovicës merr në

Kreu demokrat Lulzim Basha zhvilloi sot një takim me një delegacion nga komuna e Mitrovicës, i kryesuar nga kreu i kësaj komune, Agim Bahtiri.

“Sot kam ardhur të vizitoj mikun tim dhe qytetarin tim, pasi e kam shpallur qytetar nderi. I jam përkrahje maksimale. I bëj apel kryetarëve të partive politike që të bashkohemi si trup, sepse kemi tragjedi në Kosovë. Çlirimtarët tonë ajnë në Hagë padrejtësisht, shpifjet nuk i takojnë Bashës dhe për atë jemi këtu që ta mbrojmë deri në fund. E kemi nip dhe si i tillë ka dhënë kontriobut të veçantë për Kosovën. Kontributi i tij nuk harrohet në Kosovë”, është shprehur Agim Bahtiri.