BREAKING NEWS

Vihet në dyshim besueshmëria e OBSH, nxjerr një tjetër version duke përhapur alarm: Po, ka prova që koronavirusi transmetohet nga ajri

Vihet në dyshim besueshmëria e OBSH, nxjerr një tjetër
x

Politike

“Uaa, fiks si...”, Ylli Manjani publikon foton e Ramës gjatë vizitës në Kosovë dhe bën komentin epik

“Uaa, fiks si...”, Ylli Manjani publikon foton e Ramës

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka publikuar një foto të kryeministrit Edi Rama gjatë vizitës së tij zyrtare në Kosovë. Krahas fotos ku duket që Rama po hyn në një nga zyrat e liderëve politikë, Manjani shkruan: “Uaaaaa. Fiks si drejtor shkolle, që sapo ka marrë emërimin nga partia dhe po vë rregulla”.

“Uaaaaa. Fiks si drejtor shkolle, që sapo ka marrë emërimin nga partia dhe po vë rregulla. Tuj u rrit e tu u çoroditë - thonë në Shkodër”, shkruan Manjani në postimin e tij.