BREAKING NEWS

Banesa në Gjirokastër u përfshi nga flakët, ndërron jetë e mitura

Banesa në Gjirokastër u përfshi nga flakët, ndërron
x
BREAKING NEWS

E veshur kuq e zi, ambasadorja e SHBA jep mesazhin e FUQISHËM nga Vlora: Asgjë nuk mund të na ndalojë

E veshur kuq e zi, ambasadorja e SHBA jep mesazhin e FUQISHËM nga Vlora:
x
BREAKING NEWS

Varianti Omicron, "simptoma të pazakonta", si ta njohim dhe kush ndërmerr rreziqe të mëdha, dëshmitë e para

Varianti Omicron, "simptoma të pazakonta", si ta njohim dhe kush
x
BREAKING NEWS

“Më në fund”, Spartak Ngjela del me mesazhin, paralajmëron momentin e shumëpritur nga shqiptarët: Është koha që kërkon shpagimin moral ndaj gjithkujt që...

“Më në fund”, Spartak Ngjela del me mesazhin,
x
BREAKING NEWS

“Isha atje edhe unë”, Kreshnik Spahiu publikon pamjet emocionuese dhe jep mesazhin e FUQISHËM

“Isha atje edhe unë”, Kreshnik Spahiu publikon pamjet
x
BREAKING NEWS

Aksidenti në Rinas/ Humb jetën pacientja që po transportohej drejt Tiranës, reagon Policia

Aksidenti në Rinas/ Humb jetën pacientja që po transportohej
x
BREAKING NEWS

“I kam parë me sy vetë disa herë”/ Ish-ambasadori i njohur plas ‘bombën’ për Presidentin: Ja si Ilir Meta vidhte lekët me thasë!

“I kam parë me sy vetë disa herë”/ Ish-ambasadori i
x
BREAKING NEWS

Aksidenti me eskortën e Berishës/ Ngjarja merr një tjetër kthesë, kamerat e sigurisë rrëzojnë truprojën dhe zbulojnë të vërtetën, hidhet dritë mbi atë çfarë ndodhi në orët e vona

Aksidenti me eskortën e Berishës/ Ngjarja merr një tjetër
x

Politike

“Uauaua! Gjylja e madhe plasi!”/ Sherri mes Ramës dhe Bashës në Kuvend, Artan Hoxha publikon foton dhe bën paralajmërimin e fortë: Gjeni vrimë e futuni!

“Uauaua! Gjylja e madhe plasi!”/ Sherri mes Ramës dhe

Gazetari Artan Hoxha ka reaguar në rrjetet sociale për përplasjen që po ndodh sot në Kuvend mes kryeministrit Edi Rama dhe kryedemokratit Lulzim Basha.

Gjatë fjalës së tij në Kuvend, Basha iu drejtua Ramës duke i thënë që edhe ai t’i bashkohej ‘Foltores’ së Berishës dhe sëbashku të bëjnë trekëndëshin e Bermundeve Berusha-Meta-Rama.

Pikërisht këtë deklaratë të Bashës, Hoxha shkruan se gjylja e madhe plasi dhe paralajmëron se lufta sapo filloi.

Postimi i plotë:

Me ne fund, me duket se lufta filloi!!!

Po po, gjylja e madhe plasi….

Lulzim Basha kercenon trekendeshin e Bermudeve, Berisha-Meta-Rama dhe i paralajmeron, se koha e tyre ka marre fund…

Basha:”Shko dhe ti ne foltore zoteri ose fillo foltoren tende, beni trekendeshin e Bermudes dhe qani hallet bashke te tre nese i keni te njetat..

Une jam ketu per te qare hallet e shqiptareve, as te tuat, as te Berishes dhe as te Metes.

Mua do me kesh perballe jo Sali Berishen, une qe te munda ne 2011 dhe ta mbusha gropen e Hajdin Sejdise”…..

Uuuuaaaaaaaaauuuuuu…..

Gjeni vrime e futuni

“Uauaua! Gjylja e madhe plasi!”/ Sherri mes Ramës dhe