BREAKING NEWS

Banesa në Gjirokastër u përfshi nga flakët, ndërron jetë e mitura

Banesa në Gjirokastër u përfshi nga flakët, ndërron
x
BREAKING NEWS

E veshur kuq e zi, ambasadorja e SHBA jep mesazhin e FUQISHËM nga Vlora: Asgjë nuk mund të na ndalojë

E veshur kuq e zi, ambasadorja e SHBA jep mesazhin e FUQISHËM nga Vlora:
x
BREAKING NEWS

Varianti Omicron, "simptoma të pazakonta", si ta njohim dhe kush ndërmerr rreziqe të mëdha, dëshmitë e para

Varianti Omicron, "simptoma të pazakonta", si ta njohim dhe kush
x
BREAKING NEWS

“Më në fund”, Spartak Ngjela del me mesazhin, paralajmëron momentin e shumëpritur nga shqiptarët: Është koha që kërkon shpagimin moral ndaj gjithkujt që...

“Më në fund”, Spartak Ngjela del me mesazhin,
x
BREAKING NEWS

“Isha atje edhe unë”, Kreshnik Spahiu publikon pamjet emocionuese dhe jep mesazhin e FUQISHËM

“Isha atje edhe unë”, Kreshnik Spahiu publikon pamjet
x
BREAKING NEWS

Aksidenti në Rinas/ Humb jetën pacientja që po transportohej drejt Tiranës, reagon Policia

Aksidenti në Rinas/ Humb jetën pacientja që po transportohej
x
BREAKING NEWS

“I kam parë me sy vetë disa herë”/ Ish-ambasadori i njohur plas ‘bombën’ për Presidentin: Ja si Ilir Meta vidhte lekët me thasë!

“I kam parë me sy vetë disa herë”/ Ish-ambasadori i
x
BREAKING NEWS

Aksidenti me eskortën e Berishës/ Ngjarja merr një tjetër kthesë, kamerat e sigurisë rrëzojnë truprojën dhe zbulojnë të vërtetën, hidhet dritë mbi atë çfarë ndodhi në orët e vona

Aksidenti me eskortën e Berishës/ Ngjarja merr një tjetër
x

Politike

“Unë nuk kam dhënë dorëheqjen”, Luan Baçi zbulon bisedën me Gazmend Bardhin: Nuk ekziston asnjë shkresë e firmosur

“Unë nuk kam dhënë dorëheqjen”, Luan Baçi

Kryetari i degës së PD në Fier, Luan Baçi është shprehur se nuk ka dhënë dorëheqje nga posti, por vazhdon ushtrimin e detyrës.

Baçi tha se ka shkëmbyer një mesazh me sekretarin e Përgjithshëm të PD, Gazment Bardhi ku i ka kërkuar që të kandidoj për deputet në Qarkun e Fierit, duke vënë në dispozicion edhe dorëheqjen.

Por që nga ky moment, nuk ka patur asnjë veprim tjetër dhe Luan Baçi ka vijuar të ushtrojë detyrën e kryetarit të degës së PD në Fier. 

"Më është kërkuar nga zoti Basha dhe Gaz Bardhi, Sekretar i Përgjithshëm që ka dalë një udhëzim dhe duhet të kemi një farë komunikimi për mënyrën si do të kandidojmë. I kam nisur një SMS në telefon Gazment Bardhit ku i kërkoj të kandidoj për deputet dhe ka në dispozicion dorëheqjen time. Kjo me kërkesën e tyre për të qenë në rregull me udhëzimin e tyre, sepse statuti nuk e kërkonte. Por që nga ai moment nuk është bërë asnjë lloj veprimi dhe unë kam vazhduar në detyrën e kryetarit të degës. 

Nuk ekziston asnjë shkresë e vulosur dhe e firmosur nga unë, përveç një mesazhi të nisur ku i kërkoj të kandidoj dhe ka në dispozicion dorëheqjen", u shpreh Baçi.