BREAKING NEWS

Nobelisti rrëzon skemat e OBSH: Izolimi nuk ka asnjë vlerë për parandalimin e koronavirusit, ka shkaktuar më shumë të vdekur

Nobelisti rrëzon skemat e OBSH: Izolimi nuk ka asnjë vlerë
x

Politike

Vendimi i Gjykatës/ Pas mesazhit që lëshoi ambasada e SHBA-së, reagon ish-ministri i Brendshëm. Ja çfarë paralajmëron Tahiri

Vendimi i Gjykatës/ Pas mesazhit që lëshoi ambasada e

Ish-ministri Saimir Tahiri ka vendosur të reagojë pas vendimit të Gjykatës së Krimeve të Rënda.

Ai në një postim në Facebook njofton se do të flasë dhe do të shpjegojë të vërtetën e tij.

Tahiri fton qytetarët që ta ndjekin në Facebook live.

“Neser ne 11.30 shihemi live ketu, per te shpjeguar te vërteten time, deri ne kete stacion te pare --”, shkruan ai.

Më të lexuarat