BREAKING NEWS

Zbulohet emri i viktimës në Krujë, detaje të reja

Zbulohet emri i viktimës në Krujë, detaje të reja
x
BREAKING NEWS

Skema e shtetësisë për investitorë, reagon BE dhe bën paralajmërimin e fortë për Shqipërinë

Skema e shtetësisë për investitorë, reagon BE dhe bën
x
BREAKING NEWS

Zbardhen detaje të reja nga atentati i Vlorës: Dy viktimat kishin me vete rroba në makinë, dyshohet se po udhëtonin drejt...

Zbardhen detaje të reja nga atentati i Vlorës: Dy viktimat kishin me
x
BREAKING NEWS

“Ora e drejtësisë ka ardhur”, ish-presidenti Meta paralajmëron: Ja çfarë do të ndodhë në shtator

“Ora e drejtësisë ka ardhur”, ish-presidenti Meta
x
BREAKING NEWS

Zhdukja e Ervis Martinajt, ish-prokurori bën paralajmërimin e bujshëm: SPAK dhe policia që po merren me këtë çështje, shumë shpejtë do të zbulohet...

Zhdukja e Ervis Martinajt, ish-prokurori bën paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

Vrasjet në vend/ “Policia po përdoret nga politika”, Bujar Leskaj kritikon ashpër qeverinë: Rama po inkurajon bandat dhe grupet mafioze, më pas...

Vrasjet në vend/ “Policia po përdoret nga politika”, Bujar
x
BREAKING NEWS

“Elbasani në situatë kritike”, Ilir Meta ngre alarmin: Qyteti është i braktisur në të gjitha perspektivat

“Elbasani në situatë kritike”, Ilir Meta ngre alarmin:
x
BREAKING NEWS

Katër vrasje në 24 orë, ish-prokurori plas deklaratën e fortë dhe i bën thirrje policisë

Katër vrasje në 24 orë, ish-prokurori plas deklaratën e
x

Politike

Vendimi i Qeverisë për të dhënë me koncesion tek privati deri në 40 vjet Pallatin e Brigadave/ Spartak Braho zbardh prapaskenat: Në Surrel do shkojë t’i bëjë pritjet shtetërore? Kam dyshime se...

Vendimi i Qeverisë për të dhënë me koncesion tek

Ish-deputeti i Partisë Socialiste, Spartak Braho ka komentuar edhe vendimin e qeverisë për të dhënë me koncension Pallatin e Brigadave.

Braho tha se kjo është një histori me shumë të panjohura. Ish-deputeti i PS theksoi se një ambient duhet të mbahet për pritjet shtetërore, duke shtuar “se di ku do venë do venë në Surrel pastaj ti presë?”

Spartak Braho në News24: Ky i fillon për t’i dhënë me koncension e përfundojnë në kabare pastaj e disko, kam dyshime se ti japësh pronarit e ti thuash bëj si them unë nuk ndodh.

Ai nëse e merr me qira apo koncension ka të drejtë pas ca vitesh dhe ta privatizojë më vjen keq që një vepër me vlera…ky një njeri po mbaj more një ambient për shtetin, ti të gjitha pritjet shtetërore atje i ke bërë, se di ku do venë do venë në Surrel pastaj ti presë? Se duhet të marrë leje pastaj ai nga koncensionari. Nuk e di kjo është histori me shumë të panjohura.

Më të lexuarat