BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 Majit/ Zbulohen emrat, ja kush janë kandidatët e PS për qarkun Tiranë

Zgjedhjet e 14 Majit/ Zbulohen emrat, ja kush janë kandidatët e PS
x
BREAKING NEWS

Zbulohen kandidatët për kryetarë bashkie në Elbasan, ja emrat

Zbulohen kandidatët për kryetarë bashkie në Elbasan, ja
x
BREAKING NEWS

Kandidatët e PS-së për qarkun Shkodër, Elisa Spiropali zbulon emrat

Kandidatët e PS-së për qarkun Shkodër, Elisa Spiropali
x
BREAKING NEWS

14 maji/ Ben Andoni zbardh skenarin dhe bën paralajmërimin e fortë: Do ketë bojkot masiv, zgjedhjet më të dobëta të zhvilluara ndonjëherë

14 maji/ Ben Andoni zbardh skenarin dhe bën paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

E frikshme/ Bota në prag të luftës nukleare? Putin nënshkruan marrëveshjen me Lukashenkon: Do vendosim armë bërthamore në Bjellorusi

E frikshme/ Bota në prag të luftës nukleare? Putin
x
BREAKING NEWS

“Përçarje” brenda Kryesisë së PD/ Diskutohen dy skenarë për zgjedhjet e 14 majit, zbulohen EMRAT, ja si janë ndarë anëtarët

“Përçarje” brenda Kryesisë së PD/ Diskutohen
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh në Shqipëri? Ministria e Shëndetësisë del me njoftimin e rëndësishëm për qytetarët

Çfarë po ndodh në Shqipëri? Ministria e
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet lokale/ “Klone të Ramës”, Berisha shpërthen keq ndaj kandidatëve të PS: Duhet të arrestohen

Zgjedhjet lokale/ “Klone të Ramës”, Berisha shpërthen
x

Politike

“Veprim kriminal”, Agron Shehaj reagon ashpër ndaj sulmit të sotëm: Akt i planifikuar djallëzisht për qëllime politike

“Veprim kriminal”, Agron Shehaj reagon ashpër ndaj sulmit

Deputeti i PD, Agron Shehaj, ka komentuar sulmin e sotëm ndaj kryetarit të Partisë Demokratike, Sali Berisha.

Me anë të një statusi në rrjetin social Facebook, Shehaj e ka quajtur këtë sulm, një akt të planifikuar djallëzisht për qëllime politike si përgjigje e protestës së opozitës për të denoncuar Ramën në ditën e Samitit në Tiranë.

Dhuna ndaj liderit të opozitës Z.Berisha, është veprim tronditës dhe kriminal.

Gjithçka të bën të mendosh se kemi të bëjmë me një akt të planifikuar djallëzisht për qëllime politike si përgjigje e protestës së opozitës për të denoncuar Ramën në ditën e Samitit në Tiranë.

Edi Rama ka krijuar modelin e dhunës ndaj kundështarëve dhe kritikëve: tritol, dhunë dhe bastisje policore, sekuestrim dhe shpronësim.

Mbi të gjitha ai mbjell përditë urrejtje me gjuhën e tij ndaj mediave dhe gazetarëve, ndaj kundërshtarëve dhe partive politike, dhe ndaj çdokujt që është kritik me të. Rama duhet larguar, mbi të gjitha, për t’i dhënë fund dhunës dhe urrejtjes së përditshme që mbjell kudo.

Më të lexuarat