Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Veprimi i pafalshëm i Edi Ramës, shikoni çfarë iu bën fotove për të fshehur Berishën në shenjtërimin e Nënë Terezës!

Veprimi i pafalshëm i Edi Ramës, shikoni çfarë iu bën fotove për të fshehur Berishën në shenjtërimin e Nënë Terezës!

Postuar: 05/09/2016 - 20:33

Kushdo që do të shohë albumin e postuar të kryeministrit Edi Rama sa i takon ceremonisë së shenjtërimi të Nënë Terezës do të mund të gjejë aty edhe më të paimagjinueshmen. Ajo që duhet të ishte një ditë pajtimi apo harmonie mes njerësish sidomos mes shqiptarësh nuk ka shërbyer aspak për këtë.
 
Në një foto të postuar në faqen zyrtare të Kryeministrit Edi Rama ku shfaqen të gjithë përfaqësuesit politikë shqiptarë që ndodheshin në Vatikan për të shënuar shenjtërimin e Nënë Terezës, stafi i kryeministrisë ka përdorur një ekfet kompjuterik pikërisht në pozicionin ku ishte ulur ish-kryeministri Berisha dhe bashkëshortja e tij Liri Berisha./syri.net
 
Efekti siç është ilustruar edhe foton e mësipërme duket ashiqare një tentativë e zyrës së propagandës në Kryeministri për të bërë të paqenë prezencën e ish kryeministrit Berisha në koncertin gala. Nëse do shikoni edhe fotot e tjera të albumit do të vini re se në çdo rast stafi i kryeministrit është munduar që ta fshehë praninën e Sali Berishës në këtë ceremoni dhe atëhere kur heqja e tij nga objektivi ka qenë i pamundur mjeshtrat e programit photoshop për ta fshehur atë.
 
Fotoja origjinale e publikuar nga Edi Rama
 
foto-e-plote-700x362

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/11/2019 - 22:05

Presidenti Meta nuk i ka kursyer akuzat e ndaj kreut të KED-së Ardian Dvoranit sërish.

Postuar: 18/11/2019 - 21:58

Grida Duma ka deklaruar se investimi kinez i rrjetit 5G në Shqipëri do të jetë një rrezik edhe pë

Postuar: 18/11/2019 - 21:56

Neritan Ceka në emisionin “360 Gradë” e ka krahasuar kryeministrin Edi Rama me Haxhi

Postuar: 18/11/2019 - 21:44

Kreu i shtetit, Ilir Meta hodhi përsëri akuza të forta ndaj kreut të KED-së, Ardian Dvorani, për

Postuar: 18/11/2019 - 21:41

 “Lu më ka kërkuar falje dhe thoshte se i deziformonte PS-ja”, kështu ka deklaru

Postuar: 18/11/2019 - 21:36

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, pohoi se presidenti Ilir Meta duhet ta kishte shpërndarë parl