BREAKING NEWS

Nuk ndalet ish ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri bën lëvizjen e papritur në betejën e tij me drejtësinë, ja vendimi më i fundit

Nuk ndalet ish ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri bën lëvizjen e
x

Politike

Vetëm 1 orë pasi i bëri thirrje Lulzim Bashës të ulej në tryezë dhe u refuzua, kryeministri Rama habit me veprimin (FOTO)

Vetëm 1 orë pasi i bëri thirrje Lulzim Bashës të ulej

Kryeministri Edi Rama ka fshirë postimin në Twitter vetëm një orë pasi i bëri thirrje Lulzim Bashës të ulej në tryezën e bashkëpunimit. Madje Rama e gjykonte Bashën se po bënte një gabim të madh me refuzimin e tij.

Kryeministri Rama në Twitter:

@lulzimbasha_al

një pjesë e sugjerimeve të publikuara lidhur me bizneset e dëmtuara në Durrës, përkojnë me propozimet e hartuara nga kryetari i Komitetit Kombëtar të Rindërtimit & Ministrja e Financave. Por vazhdoj të them se refuzimi i tryezës së përbashkët është gabim i madh.

Ku mesazh u postua në orën 16:05 por siç shihet tashmë është fshirë nga llogaria e Kryeministrit në Twitter.

Kujtojmë që kërkesa e Ramës u refuzua nga Partia Demokratike

 

Më të lexuarat