BREAKING NEWS

Bill Gates nxjerr kokën, kërkon që gjithë popullsia botërore të marrë vaksinën ndaj koronavirusit, cilat janë interesat e manjatit amerikan?

Bill Gates nxjerr kokën, kërkon që gjithë popullsia
x

Politike

"Vetëm duke bashkuar forcat mund t’i bëjmë ballë armikut të padukshëm", ministrja Manastirliu nënshkruan marrëveshjen e rëndësishme në kuadër të luftës kundër koronavirusit

"Vetëm duke bashkuar forcat mund t’i bëjmë ballë

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka firmosur sot një marrëveshje të rëndësishme në kuadër të luftës kundër koronavirusit.

Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, ministrja informon së ka firmosur marrëveshjen për blerjen e 30 respiratorëve të rinj.

“Vetëm përmes frymës solidare, duke bashkuar forcat, mund t’i bëjmë ballë një armiku të padukshëm si #COVID19

Shumë e kënaqur që firmosëm sot marrëveshjen për blerjen e 30 respiratorëve të rinj, me partnerët tanë që na janë gjendur pranë në ditë të vështira, Ambasadorin e Zvicrës Adrian Maître, Ambasadorin e Norvegjisë për Shqipërinë Jens Erik Grondahl dhe Përfaqësuesen e Përhershme në Shqipëri të Programit për Zhvillim të Kombeve të Bashkuara në Shqipëri, Limya Eltayeb.

#BASHKË”, shkruan Manastirliu.

Më të lexuarat