BREAKING NEWS

Escobar vjen në Tiranë, Spartak Ngjela zbulon se çfarë do të ndodhë nesër: SHBA do tregojë forcën ndaj këtij politikani shqiptar

Escobar vjen në Tiranë, Spartak Ngjela zbulon se çfarë do
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim jep detaje të reja për planin strategjik të SHBA për të luftuar korrupsionin: Me urdhër ekzekutiv të Biden...

Yuri Kim jep detaje të reja për planin strategjik të SHBA
x
BREAKING NEWS

“Janë të dy të rrezikuar nga politika amerikane”, Spartak Ngjela flet me emra dhe paralajmëron fundin e ‘frikshëm’ për këta 2 politikanë shqiptarë: Ky është fakt!

“Janë të dy të rrezikuar nga politika amerikane”,
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë zyrtarizon të dhënat e fundit të Covid: Mbi 5000 pacientë aktiv në vend, ja sa janë infektuar në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë zyrtarizon të dhënat e fundit
x
BREAKING NEWS

“Të ndalojmë të korruptuarit të veprojnë pa u ndëshkuar”/Çfarë po paralajmëron? Ambasadorja Yuri Kim shpërndan mesazhin e rëndësishëm

“Të ndalojmë të korruptuarit të veprojnë pa u
x
BREAKING NEWS

Mesazhi i fortë nga SHBA, Antony Blinken publikon emrat: Këta janë Kampionët tanë Antikorrupsion, së bashku do të ndëshkojmë të korruptuarit

Mesazhi i fortë nga SHBA, Antony Blinken publikon emrat: Këta
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi plas ‘BOMBËN’ për Sali Berishën, paralajmëron zhvillime të forta: Jam i bindur. Pas arrestimit të tij do të...

Frrok Çupi plas ‘BOMBËN’ për Sali Berishën,
x
BREAKING NEWS

“Kjo është marrëzi”, Frrok Çupi reagon për ngjarjen e bujshme dhe plas deklaratën e fortë: Po tentojnë të...

“Kjo është marrëzi”, Frrok Çupi reagon
x

Politike

Vetëvendosje zhgënjen në këto zgjedhje! Djali i Hashim Thaçit bën reagimin e menjëhershëm: Rikthehet...

Vetëvendosje zhgënjen në këto zgjedhje! Djali i Hashim

Djali i ish-Presidentit Hashim Thaçi është optimist për rezultatin e PDK-së në zgjedhjet lokale në Kosovë.

“Rikthimi i 177”, ka shkruar ai në një foto ku shfaqet me kryetarin e PDK-së, Memli Krasniqi.

177 ishte numri i PDK-së në fletën e votimit. Nga rezultatet e deritanishme kjo forcë politike ka rritje në në elektorat duke marrë vota në disa komuna ku në zgjedhjet e kaluara renditej si forcë e tretë ose e katërt.

Sipas Exit Poll-eve, Vetëvendosje zhgënjen në këto zgjedhje duke mos fituar asnjë komunë në raundin e parë, ndërkohë që PDK kryeson bindshëm në Mitrovicë e Ferizaj.

Gara për Prishtinën, ndërkohë duket se do të shtyhet për në raundin e dytë mes VV dhe LDK.

Më të lexuarat