BREAKING NEWS

Kush do jenë ministrat e ardhshëm të Ramës? Kreshnik Spahiu nxjerr për herë të parë EMRAT: Do ketë prurje të reja!

Kush do jenë ministrat e ardhshëm të Ramës? Kreshnik Spahiu
x

Politike

VIDEO/ Festë në familjen e Saimir Tahirit, ish-ministri i Ramës ndan pamjet emocionuese me ndjekësit e tij

VIDEO/ Festë në familjen e Saimir Tahirit, ish-ministri i Ramës

Sot në familjen e ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri është një ditë e veçantë. Djali i tij i vogël, Goliku feston ditëlindjen dhe mbush 2 vjeç.

Nuk kishte se si të mungonte edhe urimi i të atit, i cili ka postuar në rrjetet sociale një video emocionuese.

Në të shfaqen bab e bir duke biseduar, ndërsa vihet re që Goliku ka nisur “shpjegimet” e tij të para.

“Sot 2 vjeç, e ka filluar me shpjegimet e gjata. Dhe  Golik #ditelindje #golik #2vjec #birthdayboy”, ka shkruar Tahiri krahas videos.

 

Më të lexuarat