BREAKING NEWS

Mbi 900 të infektuar dhe dy humbje, MSH zbardh bilancin e fundit: Si paraqitet situata në spitale

Mbi 900 të infektuar dhe dy humbje, MSH zbardh bilancin e fundit: Si
x
BREAKING NEWS

Gjykata e lartë merr vendimin për dy prokurorët e njohur të SPAK. Zbardhet çfarë u vendos për 'fatin' e tyre

Gjykata e lartë merr vendimin për dy prokurorët e njohur të
x
BREAKING NEWS

GJKKO iu jep goditjen e fortë 2 ish gjyqtarëve të Kushtetueses dhe 5 gjyqtarëve të GJL (EMRAT)

GJKKO iu jep goditjen e fortë 2 ish gjyqtarëve të Kushtetueses
x
BREAKING NEWS

TRAGJIKE/ Kastriot Myftaraj u hodh nga kati i katërt duke i dhënë fund jetës, zbardhet arsyeja e aktit ekstrem, dalin pamje nga vendi ku vdiq gazetari dhe analisti (VIDEO)

TRAGJIKE/ Kastriot Myftaraj u hodh nga kati i katërt duke i dhënë
x
BREAKING NEWS

“Rama nuk ka realizuar një nga qëllimet më të rëndësishme”, Frrok Çupi ‘shigjeton’ qeverinë: Ai nuk ka keq vetëm ministrat, por edhe...

“Rama nuk ka realizuar një nga qëllimet më të
x
BREAKING NEWS

Tronditëse/ Gazetari i njohur shqiptar i jep fund jetës, hidhet nga kati i katërt i banesës (EMRI+FOTO)

Tronditëse/ Gazetari i njohur shqiptar i jep fund jetës, hidhet nga
x
BREAKING NEWS

Dyshime për eksploziv në Rrugën e Kavajës në Tiranë, policia vendos perimetrin e sigurisë

Dyshime për eksploziv në Rrugën e Kavajës në
x
BREAKING NEWS

E rëndë në Tiranë, burri i jep fund jetës, hidhet nga kati i katër i pallatit

E rëndë në Tiranë, burri i jep fund jetës, hidhet nga
x

Politike

(VIDEO) Incidenti që ndodhi gjatë mbledhjes së Këshillit Kombëtar të PD-së/ Paloka harron që ka mikrofonin të ndezur dhe shpërthen ndaj demokratëve që bënë zhurmuesin: I pashë , për të zezë të vet e kanë

(VIDEO) Incidenti që ndodhi gjatë mbledhjes së Këshillit

Fjalimi i Edi Palokës nuk mori vëmendjen e duhur nga demokratët. Gjatë mbledhjes së Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, demokratët ishin në pritje të votimit ndaj nuk e dëgjuan deri në fund fjalimin e Palokës.

Ky i fundit duket se i paska vënë re të gjithë personat që u ngritën për t'u larguar.

'Të gjithë ata që bënë zhurmë i pashë. Për të zezë të vet e kanë' - dëgjohet të thotë Paloka i cili harroi që ka mikrofonin ende hapur.

Më të lexuarat