BREAKING NEWS

"Unë kryeministër e ai president", pas deklaratës së bujshme të Bashës, reagon Rama

"Unë kryeministër e ai president", pas deklaratës
x

Politike

Video-live / Kryeministri Rama shfaqet me familjen në ceremoninë e hapjes së “Air Albania Stadium”

Video-live / Kryeministri Rama shfaqet me familjen në ceremoninë e

Kryeministri Rama ndodhet në këto momente në stadiumin e ri  të Kombëtares së Shqipërisë për inaugurimin e impiantit të ri sportiv “Air Albania Stadium” ku pas pak pritet të fillojë ndeshja me Francën

Shefi i qeverisë është i shoqëruar nga bashkëshortja Linda dhe djali i tij i vogël Zaho.

“PLOT ME KUQEZINJ AIR ALBANIA STADIUM---- – Një ditë që mbetet në histori për sportin shqiptar”-shkruan kryeministri në videolive-n që ka shpërndarë.