BREAKING NEWS

Ministria del me bilancin zyrtar/ Si u zgjerua harta e koronavirusit, ja sa raste të reja kemi në 24 orët e fundit

Ministria del me bilancin zyrtar/ Si u zgjerua harta e koronavirusit, ja sa
x

Politike

VIDEO/ “Po më pret mua se kemi atë pjesën tonë për të bërë…”/ Kryeministri flet për Zahon edhe për gruan e tij: Linda është mësuar të rrijë me mua deri në 5 të mëngjesit

VIDEO/ “Po më pret mua se kemi atë pjesën tonë

Kryeministri Rama mbrëmjen e djeshme ka folur në emisionin e Arian Çanit për situatën në të cilën ndodhet vendi për shkak të koronavirusit dhe për shumë tema të tjera aktuale në interes të qytetarëve.

Në këtë emision nuk mungoi edhe një përshëndetje e Zahos, djalit të kryeminsitrit për Arjan Çanin. Po kështu, gjatë bisedës mes gazetarin, Rama u shpreh se gruaja e tij, Linda qëndron me të zgjuar deri në 5 të mëngjesit.

Biseda: 

Edi Rama: Do më lesh pa bërë detyrat ndaj Zahos, të lutëm. Se gruaja është mësuar të rrijë me mua deri në 5 të mëngjesit…

Arjan Çani: Rama 2 sekonda se e di shumë mirë që s’ke kohë të merresh me Zahon, po më dëgjo pak…

Edi Rama: E ke shumë gabim!

Arjan Çani: Bëj shaka mo burr, po në këtë orë jo, se Zaho duhej të ishte në gjumë.

Edi Rama: Zaho? Zaho?

Arjan Çani: Do ta nxjerrësh?

Edi Rama: Thuaj të fala Arjan Çanit, mos dil në ekran jo… E dëgjove? Bërtit! E dëgjove?!

Arjan Çani: Po pse e mban zgjuar në këtë orë?

Edi Rama: Po më pret mua se kemi atë pjesën tonë për të bërë… Zaho më fal se është një shoku jot këtu, që është më i vogël se ty…

Më të lexuarat