Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

VIDEO/ Rama i përgjigjet me buzëqeshje sulmit me vezë, ja reagimi i tij para selisë së PS

VIDEO/ Rama i përgjigjet me buzëqeshje sulmit me vezë, ja reagimi i tij para selisë së PS

Postuar: 02/11/2015 - 15:48

Kryeministri Edi Rama e ka pritur me sportivitet sulmin me vezë, që i është bërë sot nga disa studentë te "Fakulteti i Shkencave Sociale".
 
Menjëherë pasi makina e tij është goditur nga studentët me vezë, kryeministri ka shkuar në selinë e Partisë Socialiste.
 
Pasi ka dalë nga selia, Rama është pyetur nga gazetarët për sulmin. Si përgjigje, kryeministri Rama ka zgjedhur buzëqeshjen, duke treguar se e ka marrë me të qeshur këtë sulm. 
 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/05/2019 - 23:59

Si përfaqësuese e opozitës parlamentare në takimin e delegacionit shqiptar në Hagë me deputetët holandezë, Rudina Hajdari tha se pavarësisht se besonte se pakënaqësitë e opozitës ishin legjitime, mandati nuk duhej lën

Postuar: 21/05/2019 - 23:54

Ish-deputeti demokrat Tritan Shehu ka komentuar deklaratat që presidenti Thaçi bëri mbrëmë në një

Postuar: 21/05/2019 - 23:32

“Bashkia e Lezhës është kthyer nga një bashki shërbimi në bashki punësimi.

Postuar: 21/05/2019 - 23:26

 Deputetja e PS Milva Ikonomi shprehet se protesta e thirrur nesër nga studentët përpara Min

Postuar: 21/05/2019 - 23:00

Ish-ambasadori holandez të OSBE në Tiranë Robert Bosch i ka bërë thirrje opozitës të punojë vetëm

Postuar: 21/05/2019 - 22:43

Gazetari i njohur Erion Kristo ka shpërthyer keq ndaj ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj pak

Postuar: 21/05/2019 - 22:37

Nga qyteti i Beratit, Lulzim Basha ka mohuar spekulimet e ditëve të fundit se ka arritur një marr