BREAKING NEWS

Rihapet 21 Janari, hetime ndaj Berishës për vrasjen e Aleks Nikës, Hekuran Dedës dhe 6 të plagosurve, ja provat tronditëse të policisë në prokurori

Rihapet 21 Janari, hetime ndaj Berishës për vrasjen e Aleks
x

Politike

VIDEO/ Rama ironizon keq Bashën me deklaratën e Jozefina Topallit, ja pyetja “1 milonë dollarëshe” për kryedemokratin

VIDEO/ Rama ironizon keq Bashën me deklaratën e Jozefina Topallit, ja

Kryeministri Edi Rama ka postuar një video në Instagram ku ka ironizuar kryedemokratin Lulzim Basha.

Në video bashkohet një deklaratë e Lulzim Bashës me një pyetje të Jozefina Topallit dhe kryeministri që shkruan ‘E pra çudi’.

Deklarata është e Bashës në një nga Kuvendet e PD-së kur thotë se: 'Oligarkia dhe politika lidhen tek partitë politike para se ato të vijnë në pushtet!' dhe më pas Jozefina Topalli shtron pyetjen:'Si ka mundësi që në kohë tërmetit i shtohen dy vila'?

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Edi Rama (@ediramaal)

Më të lexuarat