Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Video-skandali me policin/ Lleshaj bën deklaratën e fortë dhe ngre pyetjen e madhe

Postuar: 12/02/2019 - 11:33

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka vizituar sot Komisariatin e Malësisë së Madhe.

Vizita e Lleshajt vjen një ditë pas publikimit të video-skandalit ku protagonist ishte polici Berhan Bajrakurti, i cili dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një 15-vjeçare duke i dërguar video me veprime të turpshme.

Në një prononcim të shkurtër për gazetarët, ministri u shpreh se janë në pritje të denoncuesit.

"Policia e shtetit po kërkon që mbrëmë. Po kërkojnë denoncuesin që nuk gjendet. Fakti që nuk kemi denoncues është pyetja më e madhe", tha mes të tjerash Lleshaj.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/08/2019 - 23:06

Në emisionin “Kojshia Show” në RTV21 ku ka folur për situatën politike në vend, Meta i është përgjigjur edhe pyetjes provokuese nëse Monika i bënte presion në shtëpi për datën e zgjedhjeve, apo të tjera si

Postuar: 18/08/2019 - 22:37

Presidenti i Republikës, Ilir Meta i ftuar në emisionin “Kojshia Show” në RTV21 ka bë

Postuar: 18/08/2019 - 22:24

Presidenti i Republikës, Ilir Meta i ftuar sot në emisionin “Kojshia Show” në RTV21 k

Postuar: 18/08/2019 - 21:52

Presidenti Ilir Meta i ftuar në emisionin “Kojshia Show” në RTV21 ka folur sot në mbr

Postuar: 18/08/2019 - 19:19

I ftuar në studion e FaxNews ka qënë ish-deputeti i Partisë Demokratike, Klevis Balliu ka kometua