BREAKING NEWS

Gjykata e lartë merr vendimin për dy prokurorët e njohur të SPAK. Zbardhet çfarë u vendos për 'fatin' e tyre

Gjykata e lartë merr vendimin për dy prokurorët e njohur të
x
BREAKING NEWS

GJKKO iu jep goditjen e fortë 2 ish gjyqtarëve të Kushtetueses dhe 5 gjyqtarëve të GJL (EMRAT)

GJKKO iu jep goditjen e fortë 2 ish gjyqtarëve të Kushtetueses
x
BREAKING NEWS

TRAGJIKE/ Kastriot Myftaraj u hodh nga kati i katërt duke i dhënë fund jetës, zbardhet arsyeja e aktit ekstrem, dalin pamje nga vendi ku vdiq gazetari dhe analisti (VIDEO)

TRAGJIKE/ Kastriot Myftaraj u hodh nga kati i katërt duke i dhënë
x
BREAKING NEWS

“Rama nuk ka realizuar një nga qëllimet më të rëndësishme”, Frrok Çupi ‘shigjeton’ qeverinë: Ai nuk ka keq vetëm ministrat, por edhe...

“Rama nuk ka realizuar një nga qëllimet më të
x
BREAKING NEWS

Tronditëse/ Gazetari i njohur shqiptar i jep fund jetës, hidhet nga kati i katërt i banesës (EMRI+FOTO)

Tronditëse/ Gazetari i njohur shqiptar i jep fund jetës, hidhet nga
x
BREAKING NEWS

Dyshime për eksploziv në Rrugën e Kavajës në Tiranë, policia vendos perimetrin e sigurisë

Dyshime për eksploziv në Rrugën e Kavajës në
x
BREAKING NEWS

E rëndë në Tiranë, burri i jep fund jetës, hidhet nga kati i katër i pallatit

E rëndë në Tiranë, burri i jep fund jetës, hidhet nga
x
BREAKING NEWS

“Sot ditë e frikshme! Mund të ketë skenarë për viktima!”, Frrok Çupi del me paralajmërimin ‘bombë’ për protestën e Sali Berishës: Ai nuk kthehet pa një trofe!

“Sot ditë e frikshme! Mund të ketë skenarë për
x

Politike

Videoja e tradhtisë së nuses në Librazhd u bë virale në rrjet, revoltohet ish-deputetja e PS, del me thirrjen urgjente

Videoja e tradhtisë së nuses në Librazhd u bë virale në
Poll

Ish-deputetja socialiste, Vasilika Hysi, ka bërë një reagim lidhur me pamjet të cilat tregojnë aktin e tradhtisë së nuses nga Librazhdi, teksa zbulohet nga vjehrri dhe vjehrra.

Ajo bën thirrje medieve që të mos publikojnë pamje të tilla, pasi në këtë mënyrë shpërndajnë dhunë.

“Nëse dikush dhunon, ai/ajo kryen një sjellje të dënueshme. Kushdo që shpërndan dhunën mes mediave audiovizive ose rrjeteve sociale ka po aq faj.

Miq të medias dhe rrjeteve online! Stop dhunës mes postimit të vidiove që përmbajnë dhunë dhe denigrim të grave dhe vajzave! Ligji, por edhe morali kërkon që vidiot me dhunë të fshihen!

Miq virtualë! Injoroni postime të tilla dhe mos i klikoni!

#MosuBashkomeDhunën

#StopDhunës”, shkruan Hysi.

Më të lexuarat