BREAKING NEWS

Ulet numri i të infektuarve në vend, Ministria tregon sa persona kanë dalë pozitiv me Covid-19 në 24 orët e fundit (BILANCI)

Ulet numri i të infektuarve në vend, Ministria tregon sa persona
x

Politike

Vijojnë replikat, Rudina Hajdari i kthehet Spiropalit: Po të jap dinjitet Elisë që mos rrish pas shefit tënd!

Vijojnë replikat, Rudina Hajdari i kthehet Spiropalit: Po të jap

Deputetja Rudina Hajdari ka debatuar ashpër me ministren socialiste Elisa Spiropalit pasi kjo e fundit i ka kërkuar ‘të mbajë gojën’ duke i kujtuar se ka ardhur në Kuvend me listën e PD dhe jo me votat e popullit..

“Mos bjer në nivelin e shefit tënd, të lexosh mesazhe nga shefi jot se unë po luftoj dhe për dinjitetin tënd Elisë që dhe ti të dalësh atje dhe të zgjidhesh me votë këtu dhe mos kesh nevojë të lexosh mesazhe apo t’i servilosesh shefit tënd. Po të jap dinjitet Elisë që që sot ti mos rrish pas shefin tënd”, i tha Rudina Hajdari.

Më të lexuarat