BREAKING NEWS

Ja planet e dhunshme të Berishës për të marrë PD, skenar si në 1998 për të sulmuar selinë dhe larguar me forcë Bashën

Ja planet e dhunshme të Berishës për të marrë PD,
x
BREAKING NEWS

Ish-këshilltari i nxjerr të fshehtat Berishës, Grid Rroji: Franca po mbështet në prapavijë Saliun në luftën me SHBA, bashkë me Metën synojnë trazira

Ish-këshilltari i nxjerr të fshehtat Berishës, Grid Rroji: Franca
x
BREAKING NEWS

Rama fton Bashën të ulen në tryezë për vetingun në politikë, tregohet i gatshëm të dëshmojë në Komisionin Hetimor për 25 prillin

Rama fton Bashën të ulen në tryezë për vetingun në
x

Politike

Vijon aksioni politik i Sali Berishës, mbledh demokratët e Fierit në 18:00, ja çfarë tërhoqi vëmendjen në videon e publikuar nga ish-kryeministri

Vijon aksioni politik i Sali Berishës, mbledh demokratët e Fierit

Ish-kryeministri Sali Berisha do të zhvillojë sot ‘foltoren’ e radhës. Në orën 18:00, Berisha pritet të mblidhet me demokratët e Fierit. Lajmin e bëri me dije vetë Berisha, në një postim në profilin e tij në Facebook, në të cilin shkruante se ‘bashkimi sjell fitoren’.

Ajo që ra në sy në videon e publikuar nga ish-kryeministri ishte edhe kënga e zgjedhur, e njëjta që shoqëroi PD-në e kryesuar nga Lulzim Basha gjatë fushatës para zgjedhjeve të 25 prillit, “Unstoppable”, e kënduar nga Sia.

Më të lexuarat