BREAKING NEWS

Miratohet nisma e opozitës parlamentare: Hapen listat dhe ndalohen koalicionet parazgjedhore. Zbardhen emrat e deputetëve që votuan pro

Miratohet nisma e opozitës parlamentare: Hapen listat dhe ndalohen
x

Politike

Vijon mbledhja për Zgjedhoren, zbulohet kush është përfaqësuesi i Ambasadës Amerikane që po negocion me palët

Vijon mbledhja për Zgjedhoren, zbulohet kush është

Mësohet emrin i përfaqësuesit të ambasadës së SHBA që po negocion me palët, përkatësisht Damian Gjiknurin, Oerd Bylykbashi dhe Petrit Vasilin.

Ian Craëford, është shef i seksionit politik dhe ekonomik në detyrë në ambasadën e SHBA në Tiranë dhe mësohet se po diskuton me politikanët për arritjen e një marrëveshjeje brenda mbrëmjes së sotme.