Lajme të tjera
BREAKING NEWS

‘Bomba’ e radhës nga Spartak Ngjela: Ju tregoj lëvizjen që do ndodhë së shpejti në nivele të larta të politikës, ja çfarë më tha Rama

‘Bomba’ e radhës nga Spartak Ngjela: Ju tregoj lëvizjen
x

Politike

“Vijon puna me ritme të larta”, kryeministri Rama nuk ndalet: Po punohet për ta realizuar sa më parë këtë investim strategjik! (VIDEO)

“Vijon puna me ritme të larta”, kryeministri Rama nuk ndalet:

Kryeministri Edi Rama ka informuar se po vijon me ritme të larta puna për bypass-in e Vlorës.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Rama shkruan se në këtë kantier po punohet për të realizuar sa më shpejt këtë investim strategjik.

“VIJON PUNA ME RITME TË LARTA në bypass-in e Vlorës, ku janë kryer më shumë se 45 % e punimeve

Ministrja e Energjisë dhe Infrastrukturës, Belinda Balluku, në kantierin ku po punohet për ta realizuar sa më parë këtë investim strategjik për infrastrukturën tonë kombëtare.

#ShqipëriaqëDuam

#VloraqëDuam”, shkruan kryeministri Rama.

Më të lexuarat