BREAKING NEWS

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e prokurori”, gazetari Artan Hoxha tregon prapaskenat dhe çfarë u fsheh: Bosët e krimit janë sinjalizuar që mos të jenë në banesat e tyre

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e
x
BREAKING NEWS

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga miku i tij i ngushtë dhe borxhi me shuma marramendëse i pashlyer: Gjithçka ndodhi për një vajzë. Zbardhen detajet e rënda për vrasjen e bujshme

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga
x
BREAKING NEWS

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me rrëfimin e tij për avokatin e njohur të vendit tonë, tregon planin e frikshëm që i kishte përgatitur partneres: Na dha 120 mijë euro t’i vrisnim ish gruan

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me
x
BREAKING NEWS

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe tregon çfarë pritet

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe
x
BREAKING NEWS

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja çfarë i thotë për Nuredin Dumanin

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja
x
BREAKING NEWS

“Ata që s’janë kapur janë emrat më sinjikativët”, Artan Hoxha zbulon detaje nga operacioni i SPAK: Bosët e krimit me buxhet të madh, kanë informator brenda sistemit në polici dhe...

“Ata që s’janë kapur janë emrat më
x
BREAKING NEWS

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj se do kemi më mundësi të shikojmë Talo Çelën

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin Dumani ditën që u plagos: Nuk kemi pse ta mbajmë më të fshehtë

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin
x

Aktualitet

Vizita e Eskobar në Tiranë/ Analisti tregon mesazhin që do të marrë Lulzim Basha, paralajmëron zhvillime të forta brenda PD

Vizita e Eskobar në Tiranë/ Analisti tregon mesazhin që do

I dërguari i posaçëm i SHBA-së për Ballkanin Perendimor, Garbiel Eskobar, pritet të vizitojë kryeqytetin shqiptar javën që vjen.

Analisti Plator Nesturi tha se fakti që Eskobar do të takojë kryedemokratin Lulzim Basha, është një sinjal, një lloj mbështetje ndaj tij.

“Fakti që po takohet me Bashën është një sinjal, një mesazh në distancë. Nuk besoj se do të kemi një deklaratë që nuk duket si ndërhyrje e pastër, por një lloj mbështetje ndaj Bashës”, tha Nesturi në sturdon e “Quo Vadis”.

Ai theksoi se “Foltorja” nuk është trembur nga kjo ndërsa nënvizoi se PD po shkon drejt një krize më të thellë.

“Nuk besoj se “Foltorja” është trembur apo do dëgjojë se çfarë do të thotë Escobar. Kjo mund ta mbështesë Bashën për të bërë Kuvendin në datën 18. Kështu që duket një përçarje edhe më e thellë në PD, një krizë e cila nuk dihet se sa do të zgjasë”, tha ai.

Më të lexuarat