BREAKING NEWS

Vjen kthesa e madhe/ Stuhitë dhe vetëtimat pushtojnë vendin tonë. Njihuni me parashikimin e motit për datën 9 Gusht

Vjen kthesa e madhe/ Stuhitë dhe vetëtimat pushtojnë vendin
x
BREAKING NEWS

Ngjarja e rëndë në Maliq/ Një i vrarë dhe një i plagosur, policia zbardh detaje të reja

Ngjarja e rëndë në Maliq/ Një i vrarë dhe një i
x
BREAKING NEWS

Zbardhen detaje të reja nga vrasja në Maliq/ Identifikohet edhe autori, të dy blegtorë, ja si nisi sherri

Zbardhen detaje të reja nga vrasja në Maliq/ Identifikohet edhe
x
BREAKING NEWS

Emri/ Humbi jetën mbrëmjen e sotme gjatë një sherri me thikë, kush është viktima

Emri/ Humbi jetën mbrëmjen e sotme gjatë një sherri me
x
BREAKING NEWS

Vritet një person në Maliq, dyshimet e para

Vritet një person në Maliq, dyshimet e para
x
BREAKING NEWS

Protestuesit telefonojnë live Ramën për shkarkimin e ministrave, kryeministri nuk përgjigjet

Protestuesit telefonojnë live Ramën për shkarkimin e ministrave,
x
BREAKING NEWS

“Lum denoncimesh për sjelljen e efektivëve”, Gledis Nano bën për ‘ujë të ftohtë’ drejtuesit e policisë: Reflektoni urgjent, po toleroni horrat, por jo qytetarët

“Lum denoncimesh për sjelljen e efektivëve”, Gledis Nano
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Himarë, nis protesta para ministrisë së Brendshme

Tragjedia në Himarë, nis protesta para ministrisë së
x

Politike

Vizita e ish-Sekretarit amerikan të Shtetit në Tiranë, Evi Kokalari del me reagimin e fortë: Nuk e solli Taulant Balla...

Vizita e ish-Sekretarit amerikan të Shtetit në Tiranë, Evi

Aktivistja shqiptaro-amerikane Evi Kokalari ka reaguar sërish për vizitën në Tiranë të ish-Sekretarit amerikan të Shtetit, Mike Pompeo.

Teksa mëngjesi e sotëm shkruante se Pompeo kishte ardhur në kapacitetin e një personi privat dhe kjo nuk është vizitë zyrtare, përmes një postimi të dytë, Kokalari shkruan se ish-Sekretarin e Shtetit nuk e solli Taulant Balla në Shqipëri.

“Mike Pompeon nuk e solli Taulant Balla në Shqipëri. Full.STOP.!”, shkruan Kokalari.

Vizita e ish-Sekretarit amerikan të Shtetit në Tiranë, Evi

Më të lexuarat