Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Vizita e Sekretarit Amerikan, Tirana e boshatisur

  Vizita e Sekretarit Amerikan, Tirana e boshatisur

Postuar: 14/02/2016 - 09:21

Ashtu siç ndodhi me kancelaren Merkel apo kryeministrin serb Vuçiç, edhe sot Tirana  është zgjuar nën masa të rrepta sigurie. Por, ndryshe nga vitet e tjera,  14 Shkurti, duke qenë dita e dashurisë, Shën Valentini, ka qenë plot, por sot rrugët kanë qenë të boshatisura për të shkak të vizitës së John Kerry-it.
 
Masat e policisë dhe bllokimi i shumicës së rrugëve të Tiranës ka bërë që edhe qytetarët të mos dalin, duke e ditur edhe qënë disa akse nuk do të lejohen të kalojnë me automjete.
 
 
 
tirana bosh (6)
 
 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 13/10/2019 - 23:25

Presidenti, Ilir Meta pasi ç’dekretoi zgjedhjet e 30 Qershorit, caktoi një tjetër datë që shqiptarët të vononin. Kjo datë sipas tij ishte pikërisht dita e sotme, 13 tetor 2019.

Postuar: 13/10/2019 - 22:59

Avokati Altin Goxhaj shprehet se ka ndodhur në Paris, marsin e kaluar një takim mes kryeministrit

Postuar: 13/10/2019 - 22:35

Nënkryetarja e LSI-së, Erisa Xhixho ka reaguar në lidhje me shoqërimet e kryera tek Unaza e

Postuar: 13/10/2019 - 22:01

Ish-deputeti i LSI, Petrit Vasili shprehet se mbështet deri në fund politikisht, si dhe nga pikëp

Postuar: 13/10/2019 - 21:31

Kryedemokrati, Lulzim Basha ka reaguar ashpër pas shoqërimit në polici të ish-deputetit Klevis Ba

Postuar: 13/10/2019 - 21:02

Ministri i Jashtëm grek Nikos Dhendias ka ripërsëritur se një prej kushteve kryesore që kërkon At

Postuar: 13/10/2019 - 20:44

Ish-deputeti demokrat Ervin Salianji shprehet se protesta ishte e ligjshme dhe se policia po vepr