BREAKING NEWS

Pasojat e mëdha të Covid-19 në botë, Robert Kennedy Jr del me mesazhin frymëzues dhe shpresëdhënës (Videoja që po bën xhiron e rrjetit)

Pasojat e mëdha të Covid-19 në botë, Robert Kennedy Jr del
x

Politike

Vizita në Gjermani për të takuar kancelaren Merkel? Ja çfarë thotë kryeministri Rama  

Vizita në Gjermani për të takuar kancelaren Merkel? Ja

Kryeministri Edi Rama në intervistën për Deutsche Welle, ka përgënjeshtruar lajmet e përhapura nga media e Tiranës, se në Berlin do të takohej me kancelaren Merkel.

‘Nuk kama ardhur për të takuar kancelaren por për të shkuar në Forumin e Politikëbërjes dhe ndalesa e mbrëmshme në Berlin ka qenë thjeshtë dhe vetëm për të nderuar ftesën’-është shprehur kryeministri.