BREAKING NEWS

Fatos Klosi: Meta do të bëjë gjithçka për të bllokuar formimin e qeverisë nga PS, pakti PD-LSI nuk e kënaq, presidenti nuk ja ka besën Bashës

Fatos Klosi: Meta do të bëjë gjithçka për të
x

Politike

Vizitoi shkollën e re pas rindërtimit në Paskuqan sëbashku me Spiropalin, Rama habit me deklaratën: Lulet shkojë tek lulet, unë me Rakipin jemi …

Vizitoi shkollën e re pas rindërtimit në Paskuqan sëbashku

Kryeministri Edi Rama ka vizituar shkollën "Jashar Hoxha" në Paskuqan 2, pasi u rindërtua nga dëmtimet e tërmetit.
Rama ka qenë i shoqëruar nga ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin Elisa Spiropali dhe kryetari i Bashkisë së Kamzës, Rakip Suli.

Në momentin që u futën në shkollë, dy vajza po i prisnin me buqeta me lule.

Rama nuk i ka marrë vetë lulet, por u ka bërë me shenjë që t'ua jepnin Spiropalit.

"Lulet shkojnë tek lulet, Rakipi është ferrë, unë jam ferrë, Arbeni është ferrë",- ka thënë Rama ndërsa të tjerët shpërthyen në të qeshura.

Më të lexuarat