BREAKING NEWS

Listat e hapura/ Kryeministri Rama del live dhe jep qëndrimin e PS (VIDEO)

Listat e hapura/ Kryeministri Rama del live dhe jep qëndrimin e PS (VIDEO)
x

Politike

“Vjedhin paratë tuaja për të financuar makinat luksoze dhe vilat”, Kreshnik Spahiu publikon deklaratën ‘bombë’ të ish-ambasadorit Donald Lu

“Vjedhin paratë tuaja për të financuar makinat luksoze dhe

Në kohën që situata në Shqipëri është e tensionuar dhe nuk po arrihet një konsensus politik, reagimet kanë qenë të shumta. Ish-kreu i Aleacës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu ka shpërndarë deklaratën e katër viteve më parë të ish-ambasadorit amerikan në Shqipëri Donald Lu, i cili paralajmëron se në politikë ka kriminelë dhe se shqiptarët duhet t’i largojnë me votë.

“Sot,4 vjet më parë kundër Berishës, Ramës, Metës”, shkruan Spahiu përbri deklaratës së ish-ambasadorit amerikan në Shqipëri Donald Lu.

“Vjedhin paratë tuaja për të financuar makinat luksoze dhe

Më të lexuarat