Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Vjen paralajmërimi i frikshëm nga deputeti dhe tregon burimet: Në 30 Qershor do ketë atentate!

Postuar: 17/06/2019 - 09:31

Deputeti Ralf Gjoni i ftuar në A2 CNN,  deklaroi se fjala e presidentit ku thotë se ka rrezik të ketë përplasje civile në 30 qershor, kjo do të thotë se ditën e zgjedhjeve mund të ketë edhe atentate.

“Fakti që presidenti thotë se ka rrezik të ketë përplasje civile në 30 qershor, kjo do të thotë se ditën e zgjedhjeve mund të ketë edhe atentate. Kjo do të thotë që celula të caktuara, grupe kriminale mund të duan të prishin zgjedhjet. Kjo në një farë mënyre u pranua edhe nga Ministri i Brendshëm. Kandidatët për kryebashkiakë, ata që bëjnë fushatë janë të rrezikur. Po, ka grupe të armatosura, përfshirë edhe snajpera”-theksoi Gjoni.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/11/2019 - 12:13

Padia penale në ngarkim të kreut të Këshillit të Emerimeve në Drejtësi, Ardian Dvorani do të dorëzohet sot në Prokurori.

Postuar: 19/11/2019 - 12:05

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha në një deklaratë për mediat tregoi se çfarë kishte disku

Postuar: 19/11/2019 - 12:03

Pas takimit të kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha dhe aleatëve të tij me Presidentin

Postuar: 19/11/2019 - 11:58

Zbardhen detaje të reja nga takimi rreth 90 minuta i Presidentit Ilir Meta me përfaqësuesit e par

Postuar: 19/11/2019 - 11:55

Pas përfundimit të takimit që zhvilloi ditën e sotme me kreun e shtetit, Ilir Meta, ka dalë në nj

Postuar: 19/11/2019 - 11:54

Pas zhvillimit të tryezës së dytë për Reformën Zgjedhore, ish-kryetari i KQZ, Kristaq Kume, në nj

Postuar: 19/11/2019 - 11:46

Deputeti i opozitës parlamentare Ralf Gjoni nuk e fshehu dyshimin se dy forcat më të mëdha politi