BREAKING NEWS

Tronditet Elbasani/ Thellohet tragjedia në familjen Ulqinaku, Madritit i vranë edhe vëllain në…

Tronditet Elbasani/ Thellohet tragjedia në familjen Ulqinaku, Madritit i
x
BREAKING NEWS

Foto/ Vrau me thikë 41-vjeçarin për një vend parkimi në Sarandë, arrestohet autori, ja ku ishte fshehur

Foto/ Vrau me thikë 41-vjeçarin për një vend parkimi
x
BREAKING NEWS

Publikohet foto/ Ky është Madrid Ulqinaku që u vra nga një 20-vjeçar në Elbasan

Publikohet foto/ Ky është Madrid Ulqinaku që u vra nga një
x
BREAKING NEWS

Vrasja me armë zjarri në Elbasan, policia zbardh detaje të reja

Vrasja me armë zjarri në Elbasan, policia zbardh detaje të reja
x
BREAKING NEWS

Emri/ Atentati me armë zjarri në Elbasan, identifikohet viktima

Emri/ Atentati me armë zjarri në Elbasan, identifikohet viktima
x
BREAKING NEWS

Të shtëna me armë në Elbasan, dyshohet për të vrarë

Të shtëna me armë në Elbasan, dyshohet për të
x
BREAKING NEWS

“Shqiptarët po vidhen çdo ditë”, Meta bën paralajmërimin e fortë, ja çfarë do të ndodhë

“Shqiptarët po vidhen çdo ditë”, Meta bën
x
BREAKING NEWS

Emrat/ Vrasja në Sarandë, zbardhen detaje tronditëse: Kamarieri goditi dy herë me thikë klientin e restorantit për një vend parkimi

Emrat/ Vrasja në Sarandë, zbardhen detaje tronditëse: Kamarieri
x

Politike

Vrasja e Pjerin Xhuvanit në Elbasan, Berisha bën deklaratën e fortë: Ja kush janë të implikuarit kryesorë

Vrasja e Pjerin Xhuvanit në Elbasan, Berisha bën deklaratën e

Ish-kryeministri Sali Berisha ka folur mbrëmjen e sotme në një emision televiziv për vrasjen e Pjerin Xhuvanit në Elbasan.

Berisha deklaron se të implikuarit kryesorë ishin Taulant Balla dhe Gazment Bardhi.

Sali Berisha: A u vra një mjek në Elbasan, Pjerin Xhuvani, ishte një familje e nderuar. Të implikuarit kryesorë të kësaj ngjarjeje ishin Taulant Balla dhe Gazment Bardhi. Pse u ndërpre komisioni hetimor lidhur me ngjarjen? Natyrisht pengmarrja. Më thoni ju mua si mund të mbyllej komisioni parlamentar, prokurori mbylli dosjen dhe tha që nuk kishte materiale zgjedhore.

Më të lexuarat