Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Xheloz për dashurinë Meta-Erdogan?/ Befasuese përgjigjja e Ramës

Postuar: 08/11/2018 - 21:30

Kryeministri Rama ka komentuar marrëdhënien e Presidentit Ilir Meta dhe atij turk.

“Unë nuk besoj se ka ndonjë marrëdhënie të madhe dashurie midis Presidentit të Turqisë dhe Presidentit Ilir Meta, në kuptimin e sevdasë që e thoni ju, por dhe sikur të kishte unë nuk jam xheloz”, është shprehur Rama.

Kryeministri ka theksuar se nuk ka biseduar me Presidentin turk lidhur me kufijtë me Greqinë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/06/2019 - 23:10

 Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj tha në “Opinion” se policia shqiptare është për tu marrë me kriminelët, dhe jo me të gjithë popullin, në rast se ky i fundit ngrihet kundër organizimit të zgjedhje

Postuar: 24/06/2019 - 23:05

Avokati Spartak Ngjela i ftuar në emisionin “A show” në News 24 foli për zgjedhjet lo

Postuar: 24/06/2019 - 22:55

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi e e pyetur në lidhje me deklaratat e Ramës se rrezikon burgun, t

Postuar: 24/06/2019 - 22:53

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi është e bindur që kryeministri Edi

Postuar: 24/06/2019 - 22:36

Kryetarja e LSI dhe njëherësh bashkëshorte e presidentit, Monika Kryemadhi tregoi të vetmen betej

Postuar: 24/06/2019 - 22:25

Ish-kreu i Shoqatës së të Përndjekurve Politikë Antikomunistë të Shqipërisë dhe themeluesi i Part

Postuar: 24/06/2019 - 22:22

Kryebashkiaku i Mallakastrës, Agron Kapllanaj u shpreh se do të futet në burg në 30 qershor dhe n