BREAKING NEWS

Momenti i SHUMËPRITUR! Holanda ndryshon qëndrim për Shqipërinë, i jep dritën jeshile për të nisur procesin integrues në BE

Momenti i SHUMËPRITUR! Holanda ndryshon qëndrim për
x
BREAKING NEWS

“LAJMI QE PRISNI”, kryeministri Edi Rama bën publik informacionin e rëndësishëm: Ia dolëm edhe kësaj sfide!

“LAJMI QE PRISNI”, kryeministri Edi Rama bën publik
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela lëshon ‘BOMBËN’ ndaj Lulzim Bashës: Ka procese penale në SHBA, ja mesazhi i ambasadores Yuri Kim

Spartak Ngjela lëshon ‘BOMBËN’ ndaj Lulzim Bashës:
x
BREAKING NEWS

Largimi nga politika i Gramoz Ruçit, Spartak Ngjela tregon dy arsyet dhe plas paralajmërimin e fortë: Do të ketë pasoja për PS-në!

Largimi nga politika i Gramoz Ruçit, Spartak Ngjela tregon dy arsyet dhe
x
BREAKING NEWS

Ishte krahu i djathtë i Arta Markut kur drejtonte institucionin e rëndësishëm/ KPK merr vendimin e menjëhershëm dhe shkarkon prokuroren e njohur të Tiranës

Ishte krahu i djathtë i Arta Markut kur drejtonte institucionin e
x
BREAKING NEWS

VENDIM zyrtar! Bashkimi Europian jep lajmin e shumëpritur për Shqipërinë

VENDIM zyrtar! Bashkimi Europian jep lajmin e shumëpritur për
x
BREAKING NEWS

Dhunohet drejtoresha në Bashkinë e Tiranës, policia fundos autorin. Zbardhet shkaku (EMRI+FOTO)

Dhunohet drejtoresha në Bashkinë e Tiranës, policia fundos
x
BREAKING NEWS

Grupimi 'Për PD-në' del në konferencë të jashtëzakonshme, Harxhi bën denoncimet e forta: Vëzhguesit janë kërcënuar! Ja cila është shkelja më e rëndë!

Grupimi 'Për PD-në' del në konferencë të
x

Politike

Ylli Manjani bën deklaratën e fortë, tregon dy gabimet që fundosën Partinë Demokratike

Ylli Manjani bën deklaratën e fortë, tregon dy gabimet që

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani komentoi ato që i quan si dy gabimet që bëri opozita në këto zgjedhje që i kushtuan edhe humbjen.  

“Opozita ka pasur disa defekte shumë të renda. E para ishte mungesa e organizimit në terren. Nuk mund të vihen kandidatë 1 muaj para zgjedhjeve. Ku i kanë strukturat? Këto janë gafa të rënda.

Pjesa tjetër është mungesa e një liste të përbashkët me LSI-në dhe gabimi ka qenë i kësaj të fundit. Ky ishte një vendim që bëri që LSI-ja të humbi roli ne vet historik të balancuesit të pushteteve në vend. Për mua këto janë gabimet shumë të rënda të opozitës”, tha Manjani.

Më të lexuarat