BREAKING NEWS

Gati 4 mijë testime! Ja sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit në Shqipëri, zbulohen zonat më 'të nxehta'

Gati 4 mijë testime! Ja sa raste të reja me COVID u regjistruan
x

Politike

Ylli Manjani i bën kërkesën urgjente Komitetit të Ekspertëve

Ylli Manjani i bën kërkesën urgjente Komitetit të

Avokati Ylli Manjani i ka bërë thirrje Komitetit Ekzekutiv të Ekspertëve që të heqin si masë mbajtjen e detyrueshme të maskave.

Postimi i Manjanit

I lutem Komitetit Ekzekutiv të Ekspertëve, Komitetit të Partisë në qendër të marrin vendim t'u heqin maskat njerëzve nga turinjtë!

Kështu mbase pastrohen dhe trotuaret nga maskat e hedhura, që ngjajnë si peceta higjenike të përdorura (me nder jush).