BREAKING NEWS

Humb kontrollin dhe shpërthen në akuza në studio tek Arjan Çani, Ilir Meta del "zbuluar", i përplasen skandalet e rënda: I ke ditët e numëruara...

Humb kontrollin dhe shpërthen në akuza në studio tek Arjan
x

Politike

Zbardhen detajet nga takimi në Vlorë/ Rama u jep porosinë e prerë socialistëve

Zbardhen detajet nga takimi në Vlorë/ Rama u jep porosinë e

 Dalin detaje nga takimi që kryeministri Edi Rama po zhvillon me socialistët e qarkut të Vlorës. Mësohet se Rama u ka kërkuar vartësve të tij që të merren me nevojat dhe kërkesat e qytetarëve.

Sipas numrit një të qeverisë, nuk duhet të ketë asnjë qytetar të pakënaqur nga qeverisja e socialistëve, duke kërkuar prej tyre impenjim maksimal.

“Nuk duhet të ketë qytetarë të pakënaqur. Impenjim maksimal për të zgjidhur çdo problem të qytetarëve,“-mësohet se është shprehur Rama.