BREAKING NEWS

TRAGJIKE/ Kastriot Myftaraj u hodh nga kati i katërt duke i dhënë fund jetës, zbardhet arsyeja e aktit ekstrem, dalin pamje nga vendi ku vdiq gazetari dhe analisti (VIDEO)

TRAGJIKE/ Kastriot Myftaraj u hodh nga kati i katërt duke i dhënë
x
BREAKING NEWS

“Rama nuk ka realizuar një nga qëllimet më të rëndësishme”, Frrok Çupi ‘shigjeton’ qeverinë: Ai nuk ka keq vetëm ministrat, por edhe...

“Rama nuk ka realizuar një nga qëllimet më të
x
BREAKING NEWS

Tronditëse/ Gazetari i njohur shqiptar i jep fund jetës, hidhet nga kati i katërt i banesës (EMRI+FOTO)

Tronditëse/ Gazetari i njohur shqiptar i jep fund jetës, hidhet nga
x
BREAKING NEWS

Dyshime për eksploziv në Rrugën e Kavajës në Tiranë, policia vendos perimetrin e sigurisë

Dyshime për eksploziv në Rrugën e Kavajës në
x
BREAKING NEWS

E rëndë në Tiranë, burri i jep fund jetës, hidhet nga kati i katër i pallatit

E rëndë në Tiranë, burri i jep fund jetës, hidhet nga
x
BREAKING NEWS

“Sot ditë e frikshme! Mund të ketë skenarë për viktima!”, Frrok Çupi del me paralajmërimin ‘bombë’ për protestën e Sali Berishës: Ai nuk kthehet pa një trofe!

“Sot ditë e frikshme! Mund të ketë skenarë për
x
BREAKING NEWS

Berisha dhe LSI i hedhin “benzinë” zjarrit dhe paralajmërojnë trazira gjatë protestës së sotme, sulmojnë Ramën dhe i kërkojnë të mos provokojë protestuesit, Noka kërcënon policinë

Berisha dhe LSI i hedhin “benzinë” zjarrit dhe
x
BREAKING NEWS

Informacione ‘sekrete’ për t’u futur në godinën e Parlamentit apo skenar dhune? Shikoni çfarë po ndodh në tarracën e Kuvendit disa orë para protestës së opozitës (VIDEO)

Informacione ‘sekrete’ për t’u futur në godinën
x

Politike

Zbardhen MESAZHET/ U kap 'mat' nga kamerat, Flamur Noka komunikon fshehtas me Nikollën dhe Manjën! Publikohet çfarë i kërkoi deputeti kryeparlamentares: Lëre edhe njëherë...

Zbardhen MESAZHET/ U kap 'mat' nga kamerat, Flamur Noka komunikon

Deputeti Flamur Noka është kapur “mat” ditën e sotme gjatë seancës plenare, duke komunikuar me kundërshtarët politikë, Flamur Noka dhe Ulsi Manja.

Në aplikacionin “Whatsapp”, Noka ka komunikuar sot me kryetaren e Kuvendit, Lindita Nikolla. Biseda mban orën 12:17, kohë kur zhvillohej seanca plenare. “Lëre edhe njëherë Berishën për procedurë”, lexohet t’i ketë shkruar Noka, kryeparlamentares. Po ashtu ai ka komunikuar edhe me ministrin e Drejtësisë, Ulsi Manja.

Ishin kamerat e Kuvendit që fiksuan pamjet, në një kohë që Noka herë pas here hedh akuza të rënda ndaj kundërshtarëve politikë.

Kujtojmë se ky i fundit që prej 9 shtatorit, me përjashtimin e Berishës nga Grupi Parlamentar i PD-së, është pozicionuar krah tij dhe kundër kreu aktual Lulzim Basha.

Më të lexuarat