BREAKING NEWS

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e prokurori”, gazetari Artan Hoxha tregon prapaskenat dhe çfarë u fsheh: Bosët e krimit janë sinjalizuar që mos të jenë në banesat e tyre

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e
x
BREAKING NEWS

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga miku i tij i ngushtë dhe borxhi me shuma marramendëse i pashlyer: Gjithçka ndodhi për një vajzë. Zbardhen detajet e rënda për vrasjen e bujshme

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga
x
BREAKING NEWS

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me rrëfimin e tij për avokatin e njohur të vendit tonë, tregon planin e frikshëm që i kishte përgatitur partneres: Na dha 120 mijë euro t’i vrisnim ish gruan

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me
x
BREAKING NEWS

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe tregon çfarë pritet

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe
x
BREAKING NEWS

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja çfarë i thotë për Nuredin Dumanin

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja
x
BREAKING NEWS

“Ata që s’janë kapur janë emrat më sinjikativët”, Artan Hoxha zbulon detaje nga operacioni i SPAK: Bosët e krimit me buxhet të madh, kanë informator brenda sistemit në polici dhe...

“Ata që s’janë kapur janë emrat më
x
BREAKING NEWS

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj se do kemi më mundësi të shikojmë Talo Çelën

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin Dumani ditën që u plagos: Nuk kemi pse ta mbajmë më të fshehtë

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin
x

Politike

Zbardhet lëvizja e fundit e Lulzim Bashës

Zbardhet lëvizja e fundit e Lulzim Bashës

Lulzim Basha ka zhvilluar një takim me të rinjtë e FRPD në Tiranë. Basha u shpreh se kur hyri në sallë pa shpresë dhe të ardhmen e PD-së.

Basha tha se ka ardhur koha të ndajë fjalët nga veprat.

Basha: Me fjalë gjithsecili është më i miri i botës, por janë veprat ato që përcaktojnë se sa të mirë jemi. Fjala e parë është t'i bëjmë vend rinisë. Si mund ta bëjmë? Nëse dikush që ka gjithë jetën në politikë nuk e lëshon karrigen, përkundrazi mbahet me thonj, nëse e mbajnë rreshtin e parë të salduar pas vetes, ata që nuk bien dakord për asnjë gjë, për një gjë bien dakord, mos lëshojnë karriget, bien dakord që mos bëjnë vetingun e politikanëve. Pse? Sepse po u bë vetingu shumë karrige do të zbrazen, ato karrige duhet dhe do të vijnë politikanë të rinj, rinia shqiptare që do t'i dalë për zot vendit.

Sipas tij, pushteti pa masë dhe ka kufij korrupton pak. Më tej Basha tha se vendet më demokrate kanë vendosur kufi duke thënë jo më shumë se 2 mandate. Nëse nuk realizon dot atë që ke premtuar për 2 mandate atëherë ka ardhur koha t'i lësh vendin dikujt tjetër.

Më të lexuarat