BREAKING NEWS

Ministria del me bilancin zyrtar/ Si u zgjerua harta e koronavirusit, ja sa raste të reja kemi në 24 orët e fundit

Ministria del me bilancin zyrtar/ Si u zgjerua harta e koronavirusit, ja sa
x

Politike

Zbulohen prapaskenat, përfaqësuesi i SHBA diskuton veçmas me Gjiknurin dhe Bylykbashin

Zbulohen prapaskenat, përfaqësuesi i SHBA diskuton veçmas me

Opozita shprehet skeptike për arritjen e një marrëveshjeje ditën e sotme, më 31 maj i cili është edhe afati i fundit për mbylljen e kësaj reforme.

Zbulohet se një përfaqësues i ambasadës së SHBA ka marrë veçmas Gjiknurin dhe Bylykbashin për ecurinë e diskutimeve.

Më të lexuarat