BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja me koronavirus janë shënuar 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të
x

Politike

Zbulohet se çfarë do të ndodhë nesër me Hashim Thaçin

Zbulohet se çfarë do të ndodhë nesër me Hashim

Zyrës së Prokurorit të Specializuar në Hagë nuk i kanë mjaftuar dy ditë për të përfunduar intervistën me Presidentin e Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi.

Mësohet se intervista do të vazhdojë sërish nesër dhe nuk dihet se sa do të zgjasë.

Rikujtojmë se deri tani Thaçi u është përgjigjur prokurorëve në Hagë për 12 orë gjatë dy ditëve.

Më të lexuarat