BREAKING NEWS

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e prokurori”, gazetari Artan Hoxha tregon prapaskenat dhe çfarë u fsheh: Bosët e krimit janë sinjalizuar që mos të jenë në banesat e tyre

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e
x
BREAKING NEWS

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga miku i tij i ngushtë dhe borxhi me shuma marramendëse i pashlyer: Gjithçka ndodhi për një vajzë. Zbardhen detajet e rënda për vrasjen e bujshme

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga
x
BREAKING NEWS

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me rrëfimin e tij për avokatin e njohur të vendit tonë, tregon planin e frikshëm që i kishte përgatitur partneres: Na dha 120 mijë euro t’i vrisnim ish gruan

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me
x
BREAKING NEWS

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe tregon çfarë pritet

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe
x
BREAKING NEWS

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja çfarë i thotë për Nuredin Dumanin

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja
x
BREAKING NEWS

“Ata që s’janë kapur janë emrat më sinjikativët”, Artan Hoxha zbulon detaje nga operacioni i SPAK: Bosët e krimit me buxhet të madh, kanë informator brenda sistemit në polici dhe...

“Ata që s’janë kapur janë emrat më
x
BREAKING NEWS

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj se do kemi më mundësi të shikojmë Talo Çelën

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin Dumani ditën që u plagos: Nuk kemi pse ta mbajmë më të fshehtë

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin
x

Politike

Zbulohet se çfarë do të ndodhë nesër në orën 12:30 në selinë e PD-së

Zbulohet se çfarë do të ndodhë nesër në

Gjatë ditës së nesërme tek selia e PD, do të publikohen emrat e delegatëve të 3 degëve të tjera të demokratëve. Kjo bëhet e ditur nga zyra e shtypit pranë ish-Kryeministrit sali Berisha, i cili prej mesit të muajit shtator ka nisur një takim me anëtarët demokratë, duke mbledhur edhe firmat e nevojshme për mbajtjen e Kuvendit Kombëtar të PD më 11 dhjetor.

Njoftim- Partia Demokratike- Foltorja

Të premten, datë 3 Dhjetor, në orën 12:30, degët e PD-së Kavajë, Rrogozhinë dhe Vorë do të lexojnë emrat e delegateve që kanë firmosur formularin për mbledhjen e Kuvendit Kombëtar më datë 11 Dhjetor.

Leximi i emrave do të bëhet në selinë e PD-së.

Ftojmë mediat të marrin pjesë.

Faleminderit.

Më të lexuarat