BREAKING NEWS

LAJM FANTASTIK! Sot shënohet rekord shërimesh nga koronavirusi në Shqipëri! Bien shifrat e infektimeve, ja çfarë ka ndodhur gjatë 24 orëve të fundit

LAJM FANTASTIK! Sot shënohet rekord shërimesh nga koronavirusi në
x

Politike

Zëdhënësi i Presidencës nxjerr foton dhe sulmon ashpër Ramën: Skenari i tjetërsimit është zbuluar, i sëmuri i Surrelit ka bërë gati dhomën ku do flejë më 26 prill!

Zëdhënësi i Presidencës nxjerr foton dhe sulmon ashpër

Zëdhënësi i Presidencës Tedi Blushi i është përgjigjur me tone të ashpra kryeministrit Edi Rama, në lidhje me artikullin për përdorimin e të dhënave të 900 mijë votuesëve. 

Blushi ka nxjerrë një fotografi nga Psikiatria e Vlorës, duke thënë se i sëmuri i Surrelit ka bërë gati dhomën, ku do flejë më 26 prill.

Postimi:

Zëdhënësi i Presidencës nxjerr foton dhe sulmon ashpër

Më të lexuarat